Elze Muller

Vanuit een spontaan idee ga ik aan het werk en gaande weg het proces vertrouw ik op mijn fantasie waarbij de uitkomst veelal een andere wending krijgt. Tijdens het werk laat ik me ( ver)leiden door het spel van kleuren en vormen die zich ontwikkelen en zich laten combineren of juist contrasteren. Ik werk niet alleen met een kwast maar veelal ook met mijn handen, een spons of doek.
Door wrijven en vervagen, verdikken of verdunnen ontstaan er verrassende kleurcombinaties van verschillende lagen verf waardoor verrassende combinaties ontstaan.
De olieverfschilderijen zijn verfijnder, preciezer, de kleuren uitbundiger. Alles is fantasie, een droomwereld, veelal met humor. Mijn werk wordt weleens surrealistisch of vervreemdend genoemd.
Contact
Elze Muller
Berglustlaan 9
3054BA Rotterdam
Nederland
Tel: 0654690816
E-mail: info@elzemuller.nl
Plattegrond en adressen in de buurt
www.elzemuller.nl
133 dagen geleden bijgewerkt
- Schilderkunst