Art of Africa
Elke zaterdag Expositie in Beeldentuin Art of Africa. Geopend tussen 11.00 en 16.00 uur.
Er is een collectie te bewonderen van 700, volledig met de handgemaakte sculpturen uit Zimbabwe. Winterhard, dus ook geschikt als tuinbeeld. Toegang is gratis. Meer informatie vindt u op www.artofafrica.nl.
Het adres: Beeldentuin Art of Africa - Krommeakker 48, 1723 BH in Noord-Scharwoude
Art of Africa reist sinds 1998 zelf door Afrika om bij de beste kunstenaars onze exclusieve, authentieke collectie (tuin)beelden te verzamelen. Art of Africa ondersteunt de kunstenaars in Afrika met schoenen, kleding, ruwe stenen, gereedschap en medicatie. Dit vormt de basis van ons Fair Trade handelen.

Abstract Lovers, gemaakt van springsteen door Prosper Katande uit Zimbabwe. Nr. 5115
https://artofafrica.nl/product/lovers-abstract-2/

"Natural High", gemaakt van springsteen door Elvis Mamvura ut Chitungwiza in Zimbabwe. Nr. 4235
https://artofafrica.nl/product/natural-high/

Twee Zwanen, gemaakt van springsteen door Try Gora uit Zimbabwe. Nr. 6087
Art of Africa is een Fair Trade speciaalzaak in Afrikaanse Kunst. Wij hebben de grootste collectie (1000 beelden) stenen sculpturen van Europa. Winterhard, dus geschikt voor de tuin. Daarnaast, hebben we kleine Afrikaanse geschenken en gebruiksvoorwerpen uit heel Afrika en een bijzondere collectie traditionele Afrikaanse kunst, waaronder maskers en fetishes.
Het adres van Beeldentuin Art of Africa is Krommeakker 48, 1723 BH in Noord-Scharwoude. In de zomer van 2025 elke zaterdag geopend tussen 11.00 - 16.00 uur
Openingstijden
Woensdag van 10.00 - 18.00
Donderdag van 10.00 - 18.00
Vrijdag van 10.00 - 18.00
Zaterdag van 10.00 - 17.00
Contact
Art of Africa
Hekelstraat 20
1811BM Alkmaar
Nederland
Tel: 00 31 72 512 78 57
www.artofafrica.nl

4 dagen geleden bijgewerkt
Tentoonstellingen van Art of Africa
#Nu te zien
#Afgelopen
Art of Africa op het prikbord
#Agenda / expositie / open atelier
- Beeldhouwkunst
- Keramiek
- Sculptuur
- Diversen