/ Cursussen en workshops
Recent bijgewerkt
Cursussen en workshops in
Aan de slag bij Waterloo
Academie voor Edelsmeden Ben van Helden
ActeerAcademie Amsterdam
Ada Leenheer
Adafotografie
Adry's Atelier en Galerie
Aicheline Everts (portfolio)
Alette de Roos
Alina Blasquez
Angelique Homberg
Angelique van Dalfsen
Anja Jacobs Loeffen
Anja Nieuwold
Anna Feer Studio
Anna Hakvoort
annalies van eerde
Anne Melisandra de Groot
Anneke Hietbrink
Anneke Mulder
Annet Vermeulen (portfolio)
ANNIGJE
Annuska Jaspers / Create Wise
Anoesjka Raats
Antonia van Loon
Art by Suuz
art deco tiffany glaskunst
Art Studio Nanny van den Heuvel
Art Studio Sanneke Griepink
ARTcetera Galerie
Arte Nijmegen
Arthena schilder-en tekenonderwijs
Arthouse
Artiance Centrum voor de Kunsten
Artivue
Artspectrum Events
Artwise kunsteducatie, verjaardagsfeestjes & creatieve workshops
Artz
Atelier 'Het Kleine Huis'
Atelier 't Fort
Atelier 't Kleurenrijk
Atelier 13 bergen op zoom
atelier Aan 't Zandpad
Atelier aan de Gracht Amsterdam
Atelier Amare
atelier anart
Atelier Anita
Atelier Anita Johansen
Atelier Anneke Wessels
Atelier Artamia
Atelier Bannink& CO
Atelier Bits & Pieces
Atelier Chaam
Atelier Cindy
atelier de gladiool
atelier de Kijker
Atelier de Kraamkamer / Schildercursussen en Workshops (portfolio)
Atelier de Mollenwaard
Atelier De Olifant
Atelier de Pleijterplaats
Atelier de Ruimte Zoetermeer
Atelier de Steengroeve
atelier de tuin
Atelier de Verwondering
Atelier Eduard Moes / schildercursussen en workshops
Atelier Gabriele
Atelier Graaf In
Atelier Iserief
atelier joepe bos
Atelier Juliette Pestel
Atelier Kairos
Atelier Kronenburg
Atelier Loeviera
Atelier Maud Quaedvlieg
Atelier MeiMei-Art
Atelier Mirso
Atelier Molenpad
Atelier Nyello, vormgeving in edelmetaal
Atelier Purple
Atelier Riel
Atelier Schellingwoude
Atelier Spoelder
Atelier Steps2Art
Atelier Sun Sen
Atelier Truus Huijbregts-Filt Viltwerk
Atelier van Biesbergen
Atelier van Saskia
atelier voor vrije schilderkunst
Atelier voor vrije schilderkunst
ATELIER W78
Atelier Wijngaarde
atelier willemwillemse
Atelier99
Ateliers Les landes
Ateliers Westerdok
AWG Ruiter
BagMe
BANY International B.V.
Beatfabriek
Beatrice Martinetz
Beeldhouwatelier Caroline Teesing
Beeldhouwcentrum Koudum
beeldhouwcursus, workshops en teambuilding
beeldschool
beer fotoacademy
Belmondo glaskunstcentrum
Bianca de Leuw
Birgit Tax
Bob Tomanovic
Bollenstreek in Beeld BIB - kunstenaarsvereniging
Boosting Art Work
Brechthout
Bromet Film School
Buitelaar-Creatief
Bureau LeonArt
Buurman
Buurtwerkplaatsen
Carin Terpstra
Carla van Lieshout, schilder en teken cursus brabant
Carv Fotografie
Catherine Gathier
Cécile van Hanja
cees meijer
centrum voor de fotografie
Chaos Producties
CHENTAO
Choco Loca
Christinart
Claartje Tettelaar
Clay Cafe Nederland
Comello-Art
Crea JUUL
Crealogie Atelier
CreaRenz
Create Wise
Creatief Centrum Bennebroek
Creatief Centrum Ceres
Creatief Centrum Theco
CREATIONE
Crejat
CREJAT
Cultuurhuis Kuiperspoort
Cultuurkust
cultuurZIEN
Cursus Prentenboek Illustratie
d' Oude Werf - Werkplaats voor de Kunsten
Daphne Schrijver
de Blauwe Deur Kunstprojecten
De Blauwe Schuit
De Bronsgieter
De Kleine Tiki
De Koepel Bloemendaal
De Leukste Workshop
De Pottenbakster
De Rode Schuur
De Schilderik
De Schrijfschool
De smeltkroes
De Taal van Tekenen
De Zondagsschilders
Denk-beeldend
Digitale Fotografie Opleiding
Dita van Stipriaan
DIY Textile School
Djouke van Aken
Doesjka Bramlage
Dorpenbaan 20
Dutch Atelier of Realist Art
dw-art
ECI cultuurfabriek
Eduart Bace
EenvanKoch
Elisabeth Meijer
ELKHUIZEN KUNSTEDUCATIE EN -PROJECTEN
Ellen Kuijl (portfolio)
Ensaid Amsterdam
Esther Kin
Ewe Meubelmakersstudio
Expressie
expressiegroep de ruif
Fantastic Visions
Farvetglass
femke kloppenburg
FEMZ Workshops & Citygames Eindhoven
FEMZ Workshops Tilburg
Fifty Ways
FiKVA Foundation
FluXus
Folkshegeskoalle Schylgeralân
FOTEL Fotografie Cursussen & Reizen
Foto & Advies Anno Huidekoper
Foto Atelier Marsland
foto cursus architectuur op locatie
FotoCollege
fotofactor
frans gerritsen
Frans van den Berg (portfolio)
fransje versloot
FRIEStile
Galerie Op 11
Galerie Unita Schildervakantie
Galerie-Atelier Atie Keizerwaard
Geertrui van den Brink
Geke Steenmetz
Glasatelier Heerlen
Glasatelier Mozaineke
Globe centrum voor kunst en cultuur
Globe ckc
Grafisch Atelier Haarlem
Grafisch Werkcentrum Amsterdam
Grafische Cursussen – Option One
Grafische Werkplaats
Griekenlandaanzee
Grietje Drooglever
Groeten van Marc
Hand&Werk
Handboekbinderij Wim Heijnen
Hanna de Haan
Hans Bonte
Hans de bruijn
Harald Vlugt Visual Artist
Hawar
Heidi Urban Pasterkamp
Herma Starreveld
Het HakHok
Het SchilderLaB
Hetty Creeert
Hilma Bovenkerk
Hoedje van de Koning
Huub Smits
IBIS Atelier
Imagine
Ine van der Weyden
Ingrid Giesbers
Ingrid van der Meer
Ingrid Wiebe
INVALIDatelier
Irene van der Does de Bye
Jacqueline Snoek Creatieve Coaching
Jan Peter van Opheusden
Jeanne-Marie Engelen Keramiek
Jessica Mostert-Gordijn (portfolio)
Jet van der Velden
JetjeBeton
JIL's Art / Janine Lamers / Noordwijk
Joke Zonneveld, Atelier De Rode Draad Art Centre Aalsmeer
jos van de geer
Josje Groot van Duijn / Atelier the Pearl
Julia Swart
Karin Bouterse
Keramiek en viltatelier Tetterode
Keramiek Studio Edith Tergau
Keramiekatelier de Kleiduif
keramiekatelier de Kleinood
Kikajon
Kim & Zo Creations
Kinderatelier Kleinkunst
Kinderatelier-Zutphen
Kleuratelier eColor Deventer-Bathmen
KleurenLAB Via Lusanne
Kloeke Klodders
KLU
Kreactief
Kunst en Crea Tiel
Kunst uit Zeist
Kunst-connect
Kunstenmakers op zolder
Kunstig Verlicht
Kunstkwartier
Kunstleer
KunstLokaal
KWA - Vereniging voor vrijetijdskunstenaars
L' ATELIER LAFFERTU
La Luce Paintings
La Luce paintings
La Touche Schildervakantie
LCKeramiek
Leone Tonkinson
Léonne Zuurbier Paintings
Les bij Suus tekencursussen
Lidewij van Twillert
Liesbeth Vastrick
Liesbeth Verhoeven
Liesje van den Berk
Lilian Zuurbier
Loek Hambeukers
Lorenzetti
Lottie Buit
Louise Adams
Luc Houweling
Lusanne Hogeweg
Lyda Bekker
M2 Art atelier
Maakbeeld
MARECHAL
MARIAN FILARSKI
Marian Meijer
Marijke van Welzen
Marijn te Kolsté
Marjolijn Knot
marjorie slooff
Marko Markov
Marte Haverkamp
Martijn den Ouden
Maryamma Djembe Workshops
Master Your Story
Materieschilderen
Meesterwerkenopmaat
Mellody Verhoeven
Merete
Miche la Fleur
Mieke Robben
MikaKunst
Minouc Coaching
Mirjam de Nijs
MK24
Mo's Art - Monique Negenman
Modelessen
Modeltekenclub Zaanstreek
Modeltekenen met Jenneke
Modevakschool Rotterdam
Monique Vink Beelden&Workshops
Monique's Atelier
Muzelinck, Centrum voor de kunsten
Nathalie Cassee
Netty van Zetten
nico pronk
Nisett de Wit
Noelle Koppers
Noor Geurts
Nuyts
Odette Frijters
Opatel Opleidingen - DTP & Grafisch
Oyfo één hart voor kunst en techniek
Patrick Olthof
Patty Schilder
Pauline Van Hooijdonk
Petra van der Made
PoppyRed Ontwerpstudio
PopulusArt
Portretschool Amsterdam /Atelier Liesbeth van Keulen
Quintus, centrum voor kunsteducatie
R. Zikel
Rachel Dieraert
raku experience by Danielle van Assema
raymond huisman
Rembrandt van Wine
Réussite Praktijk voor kunstzinnig counselen
Ria Groenhof
RIa Kooistra Paintings
Riejanne Boeschoten
Robert Broos
Rotterdamse Volksuniversiteit
Rumi Kunst Instituut
SAKB KunstLokaal Amstelveen
Sandra Thie
Sarina
Saskia Lubbers Art
Schat van Schouten Kunst
Schilderatelier Astrid Klaasse Bos
Schildercursus & Schilderworkshop Henk Nyenhuis Zwolle
Schildercursus Cora van Antwerpen “Anvers”
Schilderlessen Atelier-71 / Anja de Roder
Schilderschool Riejanne Boeschoten
Schone Kunsten
Sculptures and Images
Shelly Lapré
Sherr Naipal
Silsplace Workshops
Sofia Ramselaar
Sophia Academie voor Creatieve Ontwikkeling
Splash art Arnhem - verf gooien!
SpringinTheater
Station West .Amsterdam
Stichting Amateur Kunstenaars Collectief Schiedam
Stichting Concrea
Stichting de 4 elementen
stichting fablab013
Stichting Grafisch Centrum Groningen
Storing AUB | cursustrajecten en coaching Arnhem Zwolle Utrecht
studio fatamorgana
Studio Graaf
Studio Iskander
Studio Josefine Art
Studio Kolectiv Breda
Studio MiSt
Studio Namenia
Susanne Middelberg
Suze Termaat
Sylvia te Braake
TAM - TonkinsonARTmasters
Tanja De Rijk van der Steen
Tantiri Creatief
Teken- en schilderschool Atelier Brita Seifert
Tekenen in Rotterdam, Hélène Peters Illustraties
Tekenles Dynamic Drawing 050
Tekenstudio Galyna Aguf
Textiel Factorij
Textilice
The Artist in You
The Gold Xperience
Thera Melisie/ KunstinKlei
Tineke van der Veen
To-Enjoy
Ton Hasenaar Art
Traject Blikopener
Unica Carena
Utopia Keramiek - Funda Ozyer
V Voortman
Van Rossum Art
VERSLOOT Steenkunst
Volksuniversiteit Amstelland
Volksuniversiteit Amsterdam
Vondelpark Atelier
Vrije Akademie Parkstad
Wackers Academie
Wat een drama
Werk in Steen
Werkgroep Kunsten Ateliers
Werkplaats Cambium
Westlandkunst
WestlandKunst Atelier
Wim Wissingh
Workshop-express
workshops voor kinderfeestjes
WRK events
WRKSHOP
Yuriko Miyoshi / Hanga Land
Yvon Vlaar
Yvonne van Woggelum
Yvonne van Zon
Ziris Kunsteducatie | Fotografie
Zita van Noordenburg