Werkplek aangeboden in gedeeld atelier
Marjolein van der Wal | (Amsterdam)

Aangeboden: Fijne werkplek in gedeelde studio van 24m2 in de legendarische & bruisende Broedplaats van het Volkshotel in Amsterdam. De ruimte deel je met een textiel en een beeldend kunstenaar.
Op jouw werkplek is ruimte voor een tafel en heb je (ingebouwde) kastruimte van 90 x 230 cm. In de studio kun je thee, koffie zetten en er is een koelkast en een oven.
Je pas geeft ook toegang tot de sauna en de hottub op het dak van het Volkshotel met waanzinnig uitzicht.
Thema’s waarmee ik werk: bewustwording, duurzaamheid, (women)empowerment, spiritualiteit. Misschien jij ook?
Beschikbaar vanaf 26 juli. Huurprijs € 170,62 ex. BTW. Inclusief servicekosten, energiekosten, wifi, werktafel, stoel, stellingkast en onbeperkt toegang met eigen sleutel!
Bij interesse mail me: marjoleinvanderwal@gmail.com
www.marjoleinvanderwal.com
urbanresort.nl/vkg
23-06-2025 t/m 23-12-2025

Een gedeelte van de ruimte
