Start Cursus boetseren en beeldhouwen in Leiden op Haagweg 4
Jeroen Spijker Academie | (Leiden)
In januari starten de nieuwe avondcursussen Beeldhouwen en Boetseren in Leiden van 19.30 uur tot 22.00 uur, locatie Haagweg 4. Het is ook mogelijk om te schilderen of te tekenen. Wij starten op dinsdag 20 januari en donderdag 22 januari staat ook ingeroosterd. Speciale tarieven voor studenten (€50,-- korting op het reguliere bedrag!) Op vrijdagmorgen 23 januari kan je ook deelnemen aan een cursus van 10.00 uur tot 12.00 uur..
De cursussen zijn geschikt voor zowel absolute beginners als (ver)gevorderden. De cursussen zijn individueel gericht waarbij goede resultaten en een plezierige werksfeer hand in hand gaan.
Je kunt figuratief, abstract, intuitief of conceptueel werken.
Docent Jeroen Spijker is beeldhouwer en kunsthistoricus en heeft meer dan 25 jaar leservaring in de beeldende kunstvakken. Wij hebben een ruim atelier op de B.G met parkeergelegenheid naast het atelier. Jeroen Spijker spreekt Nederlands, Engels, Duits en Frans.
Meer informatie en aanmelden: zie www.jeroenspijker.nl
www.jeroenspijker.nl
19-01-2026 t/m 19-07-2026