3 (57)

Creatieve zomerweken in Amersfoort

Denk-beeldend | (Amersfoort)

Laad jezelf op aan ambacht, beschouwing en creativiteit tijdens één van de drie zomerweken. Van 13 juli t/m 23 augustus is er een actief en creatief zomerprogramma.

De workshops beginnen op zondagmiddag 13 uur en eindigen op zaterdagmiddag 15.30. Op dinsdag, woensdag en donderdag zijn er geen dagworkshops. Dinsdag- en donderdagavond zijn er wel twee avondworkshops. Op woensdag ben je dus vrij.
Je kunt als deelnemer ook een halve week boeken (zo t/m di, of do t/m za) of losse workshops.

De eerste week is van 13 juli t/m 19 juli en heeft het thema Natuur. In deze week ga je tekenen, met gipsreliefs werken, een kleine ets maken, schilderen en natuurlijk voortdurend bezig met het thema natuur. Denk aan bomen, bladeren, landschap. Op zaterdag is de speciale workshop Kiefers Natuur.

De tweede week is van 3 augustus t/m 9 augustus en heeft het thema Stad. In deze week ga je tekenen, stempels maken, schilderen, etsen, streetart maken en drukken vanuit hoogdruk. We gaan in deze week zowel de stad in (2x) als in het atelier aan het werk om te schilderen, drukken, schilderen en etsen.

De derde week is van 17 augustus t/m 23 augustus en heeft het thema Portret. In deze week ha je tekenen, collage maken, etsen, schilderen en werken met natuurlijk materiaal. We gaan zowel basistechnieken leren die bij portret passen als de creativiteit stimuleren om portret vorm te geven. Ambacht en creativiteit gaan in deze week hand in hand.

Zin om deel te nemen? Wees er snel bij want er is plek tussen de 8 en 10 personen per workshop (afhankelijk van de workshop).

Kijk ook op de website voor verdere informatie en de aanmeldlink.

Aan het zomerprogramma doen dit jaar weer diverse docenten mee met hun eigen specialistische achtergrond.

Reageren


www.meesterwerkenopmaat.nl

10-06-2025 t/m 10-09-2025

Amersfoort
Amersfoort (2)

Stuur een bericht naar Denk-beeldend