33 (52)

Retraite organiseren op historisch Château in Frankrijk?

Pauline | (Melay)

Hallo,

Wij zijn Pauline, Thomas en Otis Mentink oorspronkelijk uit Apeldoorn, en wij zijn de eigenaren van Château Melay, een sfeervol 17e-eeuws château in de Haute-Marne (Grand Est), Frankrijk. Onze locatie is ideaal voor het organiseren van creatieve retraites, workshops en cursussen in een rustige, groene en inspirerende omgeving. Ons château is op minder dan 6,5 rijden vanaf Nederland, een ideale afstand om toch even helemaal weg te zijn.

Het château beschikt over 10 comfortabele gastenkamers en biedt ruimte aan groepen tot 22 personen. De omgeving is uitermate geschikt voor activiteiten zoals schilderen, yoga en mindfullness retraites, beeldhouwen, schrijven of andere kunstzinnige en verdiepende programma’s.

Momenteel hosten wij jaarlijks een succesvolle beeldhouwcursus van vijf tot zeven weken. Wij zoeken aanvullende partners die onze locatie gedurende zes à zeven extra weken per jaar willen gebruiken voor het organiseren van hun eigen retraite of workshop.

Nieuw dit jaar is ons Atelier, een prachtige inspirerende ruimte van bijna 400 jaar oud waar u overdekt uw retraite kunt hosten.

Wellicht wilt u een kunstzinnige retraite organiseren waarbij wij samen kunnen werken? Wij bieden een unieke plek met karakter, comfort en alle faciliteiten die nodig zijn om deelnemers volledig tot rust en tot expressie te laten komen. Voor beeldmateriaal verwijs ik u door naar onze website of social media kanalen.

Zou u het interessant vinden om hier meer over te horen? Dan plannen we graag een (online) kennismaking in om de mogelijkheden te bespreken.

Reageren


www.chateaumelay.com

10-07-2025 t/m 10-07-2026

Stuur een bericht naar Pauline