Famke Rousseau

Expositie is afgelopen

Kunstveiling Cycling4better2016

Tentoonstelling 23-04-2016 t/m 24-04-2016 > Maastricht
Famke Rousseau Kunstveiling Cycling4better2016
Op zaterdag 23 april organiseert het Team Cycling4better 2016 in samenwerking met Valentino Mestreech een benefiet avond voor KWF.
Team cycling4better neemt deel aan Alpe d'HuZes 2016 en zal minimaal 10.000€ bij elkaar fietsten voor dit goede doel.

4Wielrenners die hun talent gaan inzetten in de strijd tegen kanker, èn een benefietavond op een locatie waar mensen met een verstandelijke beperking een kans krijgen om hun talenten in de horeca te laten zien en verder te ontwikkelen.

Bij Talentino krijgen “Talenten” met een psychiatrische en/ of verstandelijke beperking de mogelijkheid om op bourgondische en ambachtelijke wijze gasten te laten genieten van hun culinaire talenten. (Jong-) Volwassenen krijgen hier de kans om in kleine groepjes, onder professionele begeleiding van echte leermeesters, te leren werken in de horeca.

Tijdens deze avond komen kunstwerken van Famke Rousseau, Les Deux Garcons, een muziekaward van een wereldartiest, gesigneerde wielershirts en nog veel meer onder de hamer.
Centraal staat Alpe d'Huzes Late Night, een op RTL Late Night gebaseerd tafelgesprek onder leiding van Erik Meijer.

Volg het team Cycling 4 beter ook op facebook
https://www.facebook.com/
Famke Rousseau Maastricht

Famke Rousseau studeerde aan de academie voor beeldende kunsten in Maastricht. Haar werk werd onder andere al verkocht in Nepal, Londen, Panama, Noorwegen, Brussel en Amsterdam. Zij is vooral bekend om haar zeer kleurrijke schilderijen waarin zij het figuratieve beeld abstraheert door er letterlijk een sluier van olieverf overheen te schilderen.
Zie je iets moois in het portfolio? Maar is het al verkocht... Of wil je graag een portret van een bepaald persoon?
Famke maakt ook werk in opdracht.

Openingstijden

Geopend indien aanwezig, of op afspraak.
Voor meer informatie:
telefoon 0031-653226059
mail: Famkerousseau@gmail.com

Contact

Famke Rousseau
Rechtstraat 84
6221 EL Maastricht
Nederland
Tel: 0653226059
E-mail: famkerousseau@gmail.com

130 dagen geleden bijgewerkt

Stuur een bericht naar Famke Rousseau