Simonis & Buunk

Expositie is afgelopen

Fischer's Auction September 2016

Tentoonstelling 06-09-2016 t/m 16-09-2016 > Ede
Fischer’s Auction is een veiling zonder gezwaai met de hamer in een van spanning bol staande veilingzaal. In plaats daarvan een discreet systeem, onder strikte notariële controle, zonder oplopende emoties die veilingkoorts veroorzaken. Vanaf 6 september hangt er weer een met zorg samengestelde collectie in hét Rijksmonument van Ede, ooit woonhuis en kantoor van de notarisdynastie Fischer.

Fischer’s Auction werkt volgens het mechanisme van de Vickreyveiling, een nieuwe veilingmethode in de kunstmarkt. Zoals wetenschappelijk beschreven door Nobelprijswinnaar William Vickrey (1914-1996), koopt de hoogste bieder het kunstwerk voor het een-na-hoogste bod.

www.fischersauction.com
Simonis & Buunk Ede
Simonis & Buunk Ede (2)

De collectie van kunsthandel Simonis & Buunk is enorm en heeft voor iedere kunstliefhebber iets te bieden. Hollandse meesters uit de romantiek, de Haagse en de Amsterdamse School en kunst uit de twintigste eeuw. De kunsthandel beslaat drie panden in het Gelderse Ede. In de bijbehorende beeldentuin staat een verzameling beelden opgesteld. Ieder jaar organiseert Simonis & Buunk een aantal verkoopexposities.

Openingstijden

ma gesloten
di 11:00 - 17:00
wo 11:00 - 17:00
do 11:00 - 17:00
vr 11:00 - 17:00
za 11:00 - 17:00
zo gesloten

  • Schilderkunst
  • Beeldhouwkunst

Stuur een bericht naar Simonis & Buunk