WG Kunst
Iets met boeken en kunst - Wasco en vrienden

Ook deze zomer is er bij WG Kunst weer een informele luchtige zomerexpositie! Dit keer rondom boeken, tekeningen, prenten en strips.
De zaal zal worden omgetoverd tot een vrolijke, bonte ruimte vol met grote en kleine alternatieve boeken, boekjes en tijdschriften.
Naast de boeken die uitgestald zijn zullen de wanden opgevrolijkt worden met bijzonder veel tekeningen, prenten, schilderijen en beelden van 15 kunstenaars.
Dasha en Diede, Femke van Heerikhuizen, Arnold Weel, Luitzen Zandbergen, Sam Peeters, Boris Peeters, Jeroen Funke, Bob op’t Land, Arie Lariecook, Omer Hoffmann, Maia Matches, Sjaak Rood, Dick Tuinder en Wasco.
Opening: vrijdag 24 juli van 17.00-19.00 uur
Geopend donderdag t/m zondag van 12.00-18.00 uur
Maandag, dinsdag en woensdag gesloten
Een kunstenaar is gedurende de openingstijden aanwezig.

WG Kunst is een culturele instelling met ANBI status die tentoonstellingen organiseert en kunsteducatieve projecten op het gebied van hedendaagse beeldende kunst.
De doelstelling van WG Kunst is het opwekken en vergroten van belangstelling voor beeldende kunst door op laagdrempelige wijze een breed publiek actief in aanraking te brengen met kunst.
De toegang tot de tentoonstellingen is gratis.
Openingstijden
Gedurende tentoonstellingsperiodes is WG Kunst geopend dinsdag t/m zondag van 13.00 - 17.00 uur
Contact
WG Kunst
Marius van Bouwdijk Bastiaansestraat 28
1054 SP Amsterdam
Nederland
Tel: 020 6161515
www.wgkunst.nl

6 dagen geleden bijgewerkt
Tentoonstellingen van WG Kunst
#Verwacht
#Afgelopen
- Schilderkunst
- Beeldhouwkunst
- Grafiek
- Tekeningen