Anne Vincent Dijkstra
Limburg Biënnale 2026
Met veel plezier presenteren Marres en Odapark de 4de editie van de Limburg Biënnale, een tentoonstelling die een dwarsdoorsnede biedt van de beeldende kunst in Limburg en omgeving. De drie voorgaande edities van de Limburg Biënnale bleken echte publieklievelingen. Voor veel deelnemers was de groepstentoonstelling een stimulans voor hun carrière en een verrijking van hun portfolio.
Marres en Odapark plaatsten opnieuw een open call voor de meest populaire zomertentoonstelling van Limburg. Een jury- en curato-renteam van in totaal 20 professionele kunstenaars beoordeelde de inzendingen, zonder te weten wie de ingezonden kunstwerken
maakte. Tijdens een zorgvuldig proces selecteerde de vakjury 350 werken uit meer dan 2.500 inzendingen. Vervolgens richtten zij met hun selectie een ruimte in bij Marres of Odapark, waar ze ook eigen werk tonen.
Mijn werk werd geselecteerd door Henri jacobs en is nog tot en met 23 augustus te zien bij Marres in Maastricht.
Marres, Huis voor Hedendaagse Cultuur
Capucijnenstraat 98
6211 RT Maastricht
Openingstijden: Dinsdag t/m zondag: 12:00—17:00
Vrijdag: 12:00—20:00 (Tussen 17:00 en 20:00 gratis te bezoeken)



In april 2017 heb ik een beurs ontvangen van de Pollock-Kasner Foundation in New York. Zie http://pkf.org/grantees/#pk-recipients
Contact
Anne Vincent Dijkstra
4611 DX Bergen op Zoom
Nederland
Tel: 0164785608
www.annevincentdijkstra.nl

38 dagen geleden bijgewerkt
Tentoonstellingen van Anne Vincent Dijkstra
#Nu te zien
- Schilderkunst
- Tekeningen
