3 (10)

Marjoke van Kamp

Expositie is afgelopen

Kunstmoment Diepenheim

Tentoonstelling 17-04-2026 t/m 26-04-2026 > Diepenheim

Het Kunstmoment Diepenheim vindt jaarlijks plaats, steeds 2 weekeinden van vrijdag t/m zondag (kunstmomentdiepenheim.nl), dit jaar in de 2e helft van april. Mijn werk is er te zien in de galerie van sieradenontwerper Frank van Zwicht (Peckedammerstraat 2, Diepenheim).

Marjoke van Kamp Deventer

32x8x6,6cm, hout met acryl

Marjoke van Kamp Deventer (2)
Marjoke van Kamp Deventer (3)

20x12x 5,5 cm, hout- en multiplexresten met acryl en vernis

Marjoke van Kamp Deventer (4)

15x10x 4 cm, hout- en multiplexresten met acryl en vernis.

Ik heb al langere tijd een fascinatie voor houten kistjes en doosjes, die worden beplakt, bewerkt, gekleurd en afgewerkt, ik zaag ze in stukken en bouw dan weer op. Een volgende stap was dat ik "plattegronden" begon te maken. Ik ben nogal wat keren verhuisd in mijn leven en wilde van iedere woonruimte, zoals ik mij die nu herinner, een voorstelling maken. In de tussentijd ontstonden er ook wat kleine huisjes, gebouwtjes, alles vrij klein van stuk, bewerkt met acryl en harsbinder.
Ik loop dagelijks met de hond in het bos. Daar zag ik voor het eerst bij een net omgezaagde boom een stuk hout liggen, "keep" voor mij. Ik ben kepen gaan verzamelen, heb ze gedroogd, geschaafd etc en nu is de fase aangebroken dat ik ze van een kleur voorzie en ophang. Wordt vervolgd.

Contact

Marjoke van Kamp
Deventer
Nederland
Tel: 0620403032
E-mail: mjcvankamp@gmail.com

Contactformulier


63 dagen geleden bijgewerkt

  • Schilderkunst
  • Architectuur
  • Installatie
  • Ruimtelijk

Stuur een bericht naar Marjoke van Kamp