Galerie Beeldbrengers
Keramiek en schilderijen - Mariëtte Groeneveld en Marianne de Bruyn

Beide kunstenaars hebben al eerder hun werk gepresenteerd in Galerie Beeldbrengers, toch is deze expositie weer heel anders! Zagen we eerder speelse dier- en mensfiguren in keramiek van Mariëtte Groeneveld, nu staan haar abstracte keramische werkstukken in de spotlichten. En van Marianne de Bruyn zien we nu haar schilderijen, terwijl we de vorige keer haar wollige naaldviltsculpturen konden bewonderen.
Mariëtte Groeneveld is keramiste, net als haar partner Leo Martens. Zij hebben jarenlang in Limburg gewerkt en er eigen galeries gehad. In 2008 kwam er een einde aan 20 jaar werk in Kasteeltuinen Arcen en 26 jaar Rooyart Keramiek in Venray. In 2011 maakten zij een nieuwe start in Valthermond met Atelier N124, waar zij zelf keramiek maken en les geven. Voor deze expositie zijn abstracte objecten uit porselein gekozen, prachtig gevormd, in de kleuren blauw en wit.
Marianne de Bruyn (Nieuw-Weerdinge) noemt zichzelf een mixed media-artiest omdat ze verschillende technieken beheerst en met allerlei materialen werkt. In deze expositie zie je haar schilderijen. Maar ook in haar schilderijen zie je twee richtingen. Enerzijds zijn er prachtige, realistisch geschilderde, landschappen. Anderzijds maakt ze ook werk op een illustratie-achtige manier. Grafisch werk was ook het eerste wat ze deed na haar kunstopleiding op IJsland. Ondanks de verschillende schilderstijlen is er één overeenkomst: er komen altijd dieren voor op haar schilderijen.
Opening
De expositie wordt op zaterdag 10 januari om 14.00 uur geopend. Iedereen is van harte welkom om onder het genot van een hapje en een drankje de opening bij te wonen. De kunstenaars zullen ook aanwezig zijn en zij geven graag nadere uitleg over hun werk.
De geëxposeerde werken zijn te koop en kunnen na afloop van de expositie meegenomen worden. In de galeriewinkel zijn ansichtkaarten, kunst- en doeboeken en creatieve materialen te koop.
Meer informatie:
https://beeldbrengers.nl/mariette-groeneveld-en-marianne-de-bruyn/
Elke acht weken wordt er bij Beeldbrengers in Emmer-Compascuum een nieuwe expositie ingericht en er worden activiteiten georganiseerd zoals workshops en lezingen. Daarnaast wordt er informatie en materiaal aangeboden die jong en oud inspireren om zelf creatief aan de slag te gaan.
Beeldbrengers organiseert ook vervolgexposities bij keukenbedrijf Inter Art in Emmen.
Openingstijden
Vrijdag, zaterdag en zondag van 13.00 tot 17.00 uur.
Contact
Galerie Beeldbrengers
Oosterdiep WZ 7A
7881 GK Emmer-Compascuum
Nederland
Tel: 0623820072
E-mail: beeldbrengers@gmail.com
www.beeldbrengers.nl

28 dagen geleden bijgewerkt
Tentoonstellingen van Galerie Beeldbrengers
#Nu te zien
#Afgelopen
- Diversen