Wim Reimert
40 jaar FRIA
Kunstenaarsvereniging FRIA (www.fria.nl) bestaat 40 jaar. Om dat te vieren zijn er het hele jaar door exposities op 12 lokaties in Noord-Nederland. Dit is er een van in de prachtige oude Mariakerk van Bears.

Lykwols frij op it wetter
olieverf op doek, 70 x 105 cm

Kubetter Solwezi
olieverf op doek, 60 x 50 cm

Mulerius in dubio
acryl op doek, 25 x 25 cm

Mangat
acryl op paneel, 39 x 41 cm
In 2013 heb ik na 33 jaar lesgeven in Zambia en Nederland het onderwijs vaarwel gezegd om me volledig aan de kunst te kunnen wijden. Maar dat wil niet zeggen dat de natuurkunde, het vak waarin ik lesgaf, nu uit beeld is. Al meer dan vijftien jaar schilder ik "wetten van de natuurkunde" en daarvan zijn er nu al meer dan 70 verschenen.
Andere thema’s in mijn werk zijn de (in mijn ogen vreemde) natuur, de mens (de vrouw in het bijzonder) en mijn eigen ongebreidelde fantasie. Dat alles uitgewerkt in olie- of acrylverf op doek of paneel. Vaak ook met gebruikmaking van andere materialen en technieken. Maar altijd is de voorstelling op het oog herkenbaar - niet abstract dus - zij het dat die voorstelling soms niet direct duidelijk is.
Contact
Wim Reimert
Idzerdastins 77A
8925 AG Leeuwarden
Nederland
Tel: 058-2670921 / 06-44180978
E-mail: w.reimert@chello.nl
www.wreimert.nl

35 dagen geleden bijgewerkt
Tentoonstellingen van Wim Reimert
#Nu te zien
- Schilderkunst