Kees Donkers
Baakse Beek Kunst Biënnale
Mijn werk "de Bij" is hier te zien op landgoed 't Medler tijdens de hele periode. De Bij is een onderdeel van een fietsroute langs de Baakse Beek waar 11 kunstenaars hun werk presenteren. Eind locatie van deze 40 km lange fietsroute is Museum More in Ruurlo.

Standbeeld voor De Bij


Vrijheid 2022

Kroonluchter gemaakt voor de foyer van de DRU cultuurfabrieken in Ulft. De kroonluchter bestaat uit ruim 300 melkflesjes die voor een deel zijn vervormd in een glasoven.
Sinds een jaar of drie maak ik beelden van RVS. Het basis materiaal is vooral bestek wat ik gebruik om mijn beelden te vormen. De beelden zijn qua formaat dusdanig dat ze het beste uitkomen in een tuin. De onderwerpen die ik uitbeeld zijn vooral actuele gebeurtenissen zoals corona pandemie, politiek, vrijheid en de onzekere toekomst.
Contact
Kees Donkers
Jonkerstraat 13
7077 AS Netterden
Nederland
Tel: 0619995697
E-mail: c.j.h.donkers@outlook.com

57 dagen geleden bijgewerkt
Tentoonstellingen van Kees Donkers
#Nu te zien
#Afgelopen
- Beeldhouwkunst
- Sculptuur
- Beeldentuin
