6 (22)

Githa van Eeuwen

Expositie is afgelopen

Dreamscapes - As (België)

Tentoonstelling 15-05-2021 t/m 30-07-2021 > As
Githa van Eeuwen Dreamscapes - As (België)

Drie van mijn schilderijen zijn binnenkort te zien bij Dreamscapes 2021, een expositie van hedendaags imaginair realistische kunst.

Dreamscapes is een terugkerende expositie, die al in verschillende steden in Europa heeft plaatsgevonden. Deze keer is de locatie de prachtige Sint-Aldegondiskerk in As, België. Onder de verzamelnaam ‘Imaginair Realisme’ verenigt Dreamscapes kunststromingen als magisch realisme, fantastisch realisme, (pop) surrealisme en symbolisme.

Tijdens de Dreamscapes expositie in de Sint-Aldegondiskerk wordt een mix gepresenteerd van gevestigde kunstenaars en een nieuwe generatie kunstenaars die op een eigen manier de traditie van het imaginair realisme voortzetten.

Ik ben blij en trots dat mijn schilderijen tussen zoveel prachtig werk te zien zullen zijn.

Hai. Ik ben Githa en ik maak tekeningen en schilderijen waarin verbeelding en realiteit elkaar ontmoeten. Gewoon, omdat ik de wereld mooier vind net naast de werkelijkheid. Daarnaast geef ik teken- en schilderlessen aan volwassenen, tieners en kinderen vanaf 8 jaar. Heb je een vraag, loop je rond met een goed idee of wil je gewoon even hoi zeggen? Stuur me een berichtje!

Openingstijden

Geopend op afspraak

Contact

Githa van Eeuwen
Natriumweg 7-0.27
3812PV Amersfoort
Nederland
Tel: 06 34 05 39 77
E-mail: studio@githavaneeuwen.com

www.githavaneeuwen.com

Contactformulier


30 dagen geleden bijgewerkt

  • Schilderkunst
  • Tekeningen

Stuur een bericht naar Githa van Eeuwen