Mieke van Ingen

Expositie is afgelopen

Veiling - Kunst Doet Leven

Tentoonstelling 05-05-2013 t/m 20-05-2013 > Katwijk aan Zee
Mieke van Ingen Veiling - Kunst Doet Leven
Het kunstwerk van Mieke van Ingen op de veiling, 'Schelpen VI', kleurets, ingelijst met een passe-partout 50x60 cm.

U kunt op dit werk bieden vanaf 50 euro.
Kunst Doet Leven

Kunst Doet Leven is een benefietveiling waar ruim honderd kunstenaars zijn gevraagd één kunstwerk af te staan.

DUNA ATELIER KATWIJK AAN ZEE
Boulevard 73 (hoek boulevard / voorstraat)
Katwijk aan Zee

http://www.kunstdoetleven.nl
http://www.kattukseveiling.nl

De kunstwerken worden geexposeerd in het DunaAtelier, en per opbod geveild gedurende twee weken. De opbrengst gaat naar goede doelen.

Kunst doet Leven is een initiatief van Stichting Kunstvereeniging Katwijk (SKK).
Hanneke Groenteman, schrijfster, zal de officiele opening van de expositie op dinsdag 7 mei om 19:30 uur verrichten. Na de opening start de Veiling en kunnen kunstliefhebbers via het internet op de kunstwerken bieden.

Het verloop van de biedingen is online te volgen en sluit op Pinkstermaandag
20 mei om 19:30 uur.
De expositie is elke dag gratis te bezichtigen tussen 14.00-17.00 uur.
Mieke van Ingen Mejannes le Clap

  • Schilderkunst
  • Grafiek
  • Tekeningen

Stuur een bericht naar Mieke van Ingen