Mia Westerhof
kunstinzicht.nlLijn,beeld,geluid.
30-10-2019 t/m 23-11-2019
Drie kunstenaars twee mannen, een vrouw. Alex laat linoleumsneden over Haagse koffiehuizen, Peter heeft geluidmachines en Mia komt met tekeningen en schilderijen geinspireerd op haar omgeving. Alle drie al geruime tijd lid van de Haags Kunstkring, exposeren gezamenlijk in de Lange Zaal van de galerie van de Haagse Kunstkring, Denneweg 64 Den Haag. Officiele opening 2 november 16.00 uur. Bijna elke zondagmiddag is een van de kunstenaars aanwezig voor een rondleiding: op 10, 17 en 24 november.

Bovenaanzicht Delft Stationsplein
2014
olie op doek
100 x 120 cm
Aan de Laak
23-09-2019 t/m 31-10-2019
Inspiratie voor mijn schilderijen en tekeningen haalde ik jaren achtereen uit alledaagse straatbeelden. Vooral onaffe bouwwerken trokken mijn aandacht. Vanaf 2000 woonde en werkte ik in de buurt van de Laak en de Petroleumhaven. In 2008 kocht de gemeente Den Haag “”De Kathedraal huilt”. Een impressie van de renovatie van één van de RAC-hallen aan de Eerste Van der Kunstraat.
De expositie vindt plaats in het Laaktheater, vlakbij het oude industriegebied Laakhaven in Zuidwest. Aan de Laak, dus. Gratis rondleidingen op 13 oktober 12.00 - 14.00 uur en op 27 oktober 13.00 - 14.30 uur.

RAC hal
2009
olieverf op doek
130 x 150 cm
Portret, ledenpresentatie Haagse Kunstkring
03-04-2019 t/m 28-04-2019
Een presentatie van de afdelingen Letteren, Theater en film/muziek, Beeldende Kunst, Design en Architectuur.
gedurende de maand april zijn er verschillende activiteiten. Meer informatie www.haagsekunstkring.nl
Haagse Kunstkring
Denneweg 64,
Den Haag

Coc's trui houtskool op acrylverf 120 x 80 cm
Lentesalon
28-03-2019 t/m 28-04-2019
Titel: Fases of life. Leden van kunstenaarsvereniging Kadmium exposeren samen met andere Delftse kunstenaars in het Prinsenkwartier in Delft: St. Agathaplein 4. Open: di t/m vr 10.00 - 17.30 uur, za en zo 11.00 - 17.00 uur
Klik op de link of kopieer en zet hem in uw browser.
http://www.lentesalon.nl/
Weerzien in Groningen
17-03-2019 t/m 28-04-2019
Sinds ik in het westen van Nederland werk, put ik herhaaldelijk inspiratie uit stedelijke landschappen. In de afgelopen jaren vormde, behalve het schilderen van de N381 en het Blokhuis in Stavoren in Heitelân Friesland, ook de bouwbedrijvigheid in academiestad Groningen een bron van inspiratie. In de zomer van 2014 viel mijn oog al op de bouwput in hartje Stad. Het bijzondere ontwerp van NL Architects sprak mij direct aan. Na een aantal schetsen in houtskool, schilderde ik ter plekke ‘Forum’. Daarvoor ontving ik in 2015 de BAS Publieksprijs vanwege de warme uitstraling van roestoranje “stempels”. In 2018 maakte ik nog een paar tekeningen over de bouw en samen met andere bouwprojecten, is dit schilderij met uitzicht op het Groninger Forum (!) te zien in de van Houtenkamer van Kunstlievend Genootschap Pictura.
De expositie wordt zondag 17 maart geopend, om 15.00 uur in de bovenzaal van Pictura, St.Walburgstraat 1 Groningen. Deze solo tentoonstelling, met dank aan Stroom Den Haag, is te zien tot 29 april. De openingstijden zijn op wo t/m zondag va 13.00- 17.00 uur.

Nederlandse Kring van Tekenaars
17-03-2019 t/m 28-04-2019
De gelegenheid deed zich voor in het Historisch Museum in Den Haag. Een acteur poseerde op zijn eigen manier voor de schutterstukken en bezorgde mij daarmee een bron van inspiratie, waaruit drie schilderijen en diverse tekeningen uit voort zijn gekomen. Vier van de tekeningen zijn te zien in de grote zaal van Kunstlievend Genootschap Pictura Groningen. Ze maken deel uit van de groepstentoonstelling, georganiseerd door de Nederlandse Kring van Tekenaars.
