Jolanda Meulendijks
BACK to BERLIN | 10 Jaar Livingstone Projects Berlin

nieuw werk in wording op de lastafel in mijn atelier

Raum II | 2022 | koperdraad TIGgelast | 67 x 70 x 5 cm
Jubileumexpositie in Livingstone Gallery Den Haag met de kunstenaars die gedurende 10 jaar in dit Berlijnse project hebben geparticipeerd.

Foto: Arthur Martin

Installeren van werk in Museum De Wieger in Deurne, 2025
Als kind wilde ze vliegen, loskomen van de grond. Als beeldend kunstenaar draait ze graag de dingen om, tilt ze op, of hangt ze aan het plafond; onder wordt boven, en veraf haal ik dichterbij. Ze creëert graag een illusie van zweven, een ander perspectief, in het besef dat alles met alles samenhangt; de grond onder onze voeten, de wereld boven ons en om ons heen. Het uitspansel omspant en verbindt. Dat maakt sterk en kwetsbaar tegelijkertijd.
En altijd is het materiaal in haar handen ook het startpunt; het buigen en drijven van koper, het knopen van touw, snijden van karton, werken met kleur, het opbouwen van een vorm in de ruimte. De laatste jaren werkt ze veel met koper. Koper is een geduldig materiaal: verhitten, afkoelen, bewerken, het is als in- en uitademen.
Contact
Jolanda Meulendijks
Bergstraat 32
3811NJ Amersfoort
Nederland
Tel: +31630412241
E-mail: mail@jolandameulendijks.nl
www.jolandameulendijks.nl

207 dagen geleden bijgewerkt
Tentoonstellingen van Jolanda Meulendijks
#Afgelopen
- Beeldhouwkunst
- Sculptuur
- Installatie
- Ruimtelijk
- Diversen